Black Friday kosmetyki – zostań królem polowania

2021-10-27

Black Friday kosmetyki to jedna z najczęściej wpisywanych fraz w internecie wśród miłośników zakupów. To właśnie tego dnia wielu producentów perfum i kosmetyków obniża ceny swoich produktów. Kochasz zakupy i chcesz w tym roku zostać królem internetowego polowania? Podpowiadamy jak znaleźć ulubione produkty w najniższych cenach.


Black Friday – moda prosto z USA

Czy wiesz, że „Czarny Piątek” pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie zza Oceanu moda na promocyjne zakupy przywędrowała do Polski. Dzień promocji i obniżek obchodzony jest co roku w piątek po Święcie Dziękczynienia. Ciekawostką jest to, że historia tego święta sięga drugiej połowy XIX wieku. Zwrot po raz pierwszy pojawił się w latach 60. XX wieku w Filadelfii. To właśnie tam rozpoczęły się wyprzedaże, które wyciągnęły na ulicę tysiące osób. Wiele sklepów tego dnia było tak przepełnionych, że trzeba było wezwać policję.

Inna legenda o Black Friday mówi o tym, że zakupowe święto ma związek z sytuacją na rynku złota w 1869 roku. To właśnie wtedy złoto osiągnęło bardzo wysoką wartość. Doprowadziło to do tego, że rząd USA musiał specjalnie interweniować, by ceny tego kruszcu zaczęły spadać. Określenie "Czarny Piątek" podchwyciły też media. To właśnie tym kolorem zaznaczano w księgach rachunkowych wyniki sprzedaży.

Dzisiaj Black Friday wygląda zupełnie inaczej. Promocje i rabaty pojawiają się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także w sieci. Widać to zwłaszcza po wpisywanych frazach. Szukasz kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych? Wpisz w wyszukiwarkę hasło „Black Friday kosmetyki” i przekonaj się ile sklepów sprzedaje tego dnia swoje produkty w obniżonych cenach.

Black Friday kosmetyki – kilkaset wyszukiwań

Polacy kochają zakupy i często swoje zakupowe preferencje przenoszą do sieci. Co kupuje się podczas "Czarnego Piątku"? Najczęściej wpisywanymi frazami są: Black Friday kosmetyki, Black Friday promocje, Black Friday 2021. Nie brakuje również zapytań o konkretne marki sklepów, które właśnie tego dnia dość mocno obniżają swoje produkty.

Świąteczny prezent? Sprawdź Black Friday kosmetyki

Statystyki pokazują, że sprzedaż kosmetyków i preparatów pielęgnacyjnych wzrasta okresie świątecznym. To właśnie Black Friday rozpoczyna okres przedświąteczny. Kupując w tym czasie mamy możliwość zakupu wielu wysokiej jakości produktów w obniżonych cenach. Kosmetyki znanych marek to bardzo popularny pomysł na prezent pod choinkę. Jak więc zostać „łowcą okazji”?

Znajdź wcześniej produkty, które chcesz kupić.

  • Wpisz w wyszukiwarkę – Black Friday kosmetyki.
  • Kliknij w link ulubionego sklepu.
  • Kup wybrany produkt w korzystnej cenie.

Wydaje się proste prawda? Pamiętaj, że kosmetyki, suplementy, odzież oraz elektronika może być naprawdę tania. Daj się porwać magii zakupów i znajdź coś dla siebie.